آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران

ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.
آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران

فاش نیوز – ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.

«اکبر حیدریان» گفت: با توجه به تفاهم‌های صورت‌گرفته با بیمه ایران، در مرحله نخست این طرح، هم‌اکنون کلیه جانبازان و ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران استان، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.

«اکبر حیدریان» مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی درمان برای ایثارگران و جانبازان در خانه ایثارگران خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تفاهم‌های صورت‌گرفته با بیمه ایران، در مرحله نخست این طرح، هم‌اکنون کلیه جانبازان و ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران استان، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.

وی افزود: در مرحله دوم این طرح نیز ثبت نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران کل کشور انجام خواهد شد که خانه ایثارگران امیدوار است تا به یاری خدا بتواند با این اقدام خود، خدمتی کوچک در راه سلامت ایثارگران کشور بردارد.

حیدریان همچنین به اقدامات مثبت ایثارگران برای ریشه‌کنی بیماری «کرونا» اشاره کرد و گفت: امروز نیز ایثارگران همانند دوران دفاع مقدس، در کنار مدافعان سلامت برای ریشه‌کنی بیماری «کرونا» از سلامتی خود گذشته‌اند و حتی برخی از آن‌ها نیز در این مسیر به شهادت رسیده‌اند؛ بنابراین امروز که ما مدعی خدمت به این قشر ولایت‌مدار جامعه هستیم، باید با اقدامات خود، پاسخ جانفشانی‌ های آن‌ها را بدهیم.

ایثارگران می‌توانند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان به دفتر خانه ایثارگران استان تهران

واقع در صادقیه – بلوار آیت‌الله کاشانی – نرسیده به خیابان مهران – شماره ۹۱ مراجعه کنند

و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۹۶۳۴۸۸ تماس بگیرند.

تگ ها

درباره: علیرضااحسانی نیا

اخبار و تحلیل های داغ را از این سایت بخوانید...

0 دیدگاه در “آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش اسلاید آخرین خبرها

سیاست

ویدئو ماه

تصویر روز

Tehran

Fair
رطوبت 27
باد : 8.05 ک /ساعت
16 F
12 19
24 Mar 2016
14 22
25 Mar 2016