رکود اقتصاد جهان در سال ۲۰۲۰ قطعی است

   شما در شکل زیر یک اسلایدر حرفه ای رو میبینید . این اسلایدر علاوه بر این طرح 30 طرح مخلتف دیگر هم داره که شما میتونید از اونها استفاده کنید .

    [masterslider id=”1″]

   این یک متن بی محتواست . اما ما به آن محتوا میدهیم ،

   [symple_box color=”green” text_align=”center” width=”” float=”none”]یک اقتصاددان گفت: در سه ماهه دوم سال میلادی جاری به دلیل شیوع کرونا شاهد ۲۰ تا ۵۰ درصد سقوط رشد تولید ناخالص داخلی جهان خواهیم بود و این نرخ در کل سال جاری کاهش خواهد یافت. [/symple_box]

   استین یاکوبسن، اقتصاددان ارشد و رئیس بانک ساکسو با اشاره به آثار اقتصادی شیوع کرونا گفت این تنها بحران بزرگ زمان ماست. این بحران از بحران 2008 شدیدتر است و شاید بزرگ‌ترین بحران از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 باشد.

   به گزارش رجانیوز به نقل از راشاتودی، وی توضیح داد دلیل شدت این بحران، هم زمانی فروپاشی تقاضا، زنجیره عرضه و بخش انرژی است.

   یاکوبسن با اشاره به اینکه 70 درصد اقتصاد جهان را مصرف پیش می برد گفت این سه عامل و سیاست فاصله گذاری اجتماعی که در سراسر جهان اعمال می شود بدین معناست که مصرف سقوط کرده است.

   « بنابراین، این بزرگترین بحرانی است که تا حالا با این شدت دیده ایم. اقتصاد جهان در 2020 راکد خواهد شد. این مسئله قطعی است. ما مطمئنا این رکود را خواهیم داشت».

   وی اضافه کرد:« در سه ماهه دوم سال میلادی جاری شاهد 20 تا 50 درصد سقوط رشد تولید ناخالص داخلی جهان خواهیم بود و این نرخ در کل سال جاری کاهش خواهد یافت».

   طبق گفته این اقتصاددان، کاملا واضح است که ویروس کرونا تسهیل کننده این بحران بوده ولی بازار جهانی قبل از آن هم با مشکلاتی مواجه بوده است.

   یاکوبسن گفت:« به نظر من ویروس کرونا تنها دلیل این رکود نیست ولی قطعاً یک عامل قدرتمند است چون تمام دنیا را متوقف و فعالیت‌ها را کند کرده است. ما از دهه 1920 و 1930 تا حالا چنین شرایطی را تجربه نکرده ایم».

   وی گفت:« ما در یک اقتصاد جهانی زندگی می‌کنیم و همه باید با پیامدهای این رکود مواجه شوند. هیچ برنده ای وجود ندارد. همه بازنده اند».

   [symple_divider style=”dotted” margin_top=”” margin_bottom=””]

   [symple_box color=”red” text_align=”center” width=”” float=”none”]شما میتوانید نوشته های خود را به شکل های مختلف به نمایش بگذارید . در همین طرح چندین رنگ بندی دیگر نیز وجود دارد که ما آنهارا قرار نداده ایم . [/symple_box]

   آیا میدانید برای برداشتن هر زباله ای ، قامتی باید خمیده شود …

   [symple_highlight color=”blue”]هایلایت کردن متن شما به رنگ های مختلف[/symple_highlight]

   این یک نوشته به صورت آزمایشی است و به عنوان تست ارسال شده تا شما متوجه امکانات این قالب شوید . لطفا در مورد کارهایی که در طول روز انجام میدهید کمی تامل و تفکر کنید .

   [symple_highlight color=”yellow”]هایلایت کردن متن شما به رنگ های مختلف[/symple_highlight]

   [symple_button color=”black” url=”#” title=”دکمه” target=”blank” border_radius=””]کلیک کنید[/symple_button]

   [symple_button color=”pink” url=”#” title=”” target=”blank” border_radius=”10px”]برای دانلود کلیک کنید[/symple_button]

    

   [symple_divider style=”dashed” margin_top=”” margin_bottom=””]

    

   [symple_toggle title=”متن بازشو”]این یک محتواست که به دلخواه شما میتواند ایجاد گردد[/symple_toggle]

    

تگ ها

درباره: علیرضااحسانی نیا

اخبار و تحلیل های داغ را از این سایت بخوانید...

0 دیدگاه در “رکود اقتصاد جهان در سال ۲۰۲۰ قطعی است”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش اسلاید آخرین خبرها